Logo Miejsko - Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej w Pasłęku
Powróć do: Programy

POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU

Program „Posiłek w szkole i w domu” realizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasłęku ma na celu zapewnienie pomocy osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej poprzez wsparcie w formie posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności.

Program skierowany jest w szczególności do dzieci i młodzieży, osób starszych, samotnych, chorych oraz rodzin o niskich dochodach. Jego celem jest ograniczenie zjawiska niedożywienia oraz poprawa warunków życia mieszkańców wymagających wsparcia.